Podnikať bez webu je dnes nezmysel

Poznáte to, idete po ulici, stretnete známeho a dá vám do ruky vizitku s jeho službami. Tak ešte takto sme pred nedávnom fungovali a bola to pre nás úplne bežná vec. Doba sa však posunula, papierové vizitky sú na ústupe a postupne ich nahrádza web stránka a samozrejme marketing, ktorý doručí váš web potencionálnym zákazníkom, vďaka čomu dôjde ku konverzii (objednávke). 

Na nový trend sme si pomaly zvykli. Množstvo firiem a živnostníkov berie tvorbu web stránky ako samozrejmosť. Žiaľ, zabúdajú na to najdôležitejšie, a tým je reklama na internete. Na to, aby sa niekto dostal na vašu online vizitku, musí mať naň odkaz (napríklad v maily či sms), ale nie je toto myslenie nedostatočné? 

Avšak omnoho efektívnejšia metóda je vizitku doručovať svojim potencionálnym zákazníkom prostredníctvom sociálnych sietí ako Facebook, instagram či Google vyhľadávač

Tvorba web stránky nemusí stáť tisíce. Veľmi radi vám vytvoríme nový web čí pomôžeme s reklamou. A samozrejme, nepodceňujte ani svoju, ak už máte, staršiu web stránku, ktorá musí držať krok s dobou a návštevníkom ponúkať moderný dizajn a všetky potrebné fičúrky. 

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte individuálny prístup k tvorbe web stránky, eshopu a poradenstva.